Aktualność

Kolejna nagroda trafia do Banku Spółdzielczego w Koronowie!

11.07.2019

A A A

18 czerwca 2019 r. Bank Spółdzielczy w Koronowie otrzymał nagrodę HIT Regionów 2019 za autorską ofertę bankową – EKO-Kredyt – kredyt na przedsięwzięcia proekologiczne, a zaledwie tydzień później – 25 czerwca 2019 r. Prezes Zarządu Alicja Huczyńska miała zaszczyt odebrać główną nagrodę za zajęcie I miejsca w konkursie „Bank Spółdzielczy w służbie społeczności lokalnej” organizowanym przez Krajowy Związek Banków SpółdzielczychOgłoszenie wyników konkursu organizowanego przez Krajowy Związek Banków Spółdzielczych i wręczenie nagród odbyło się w Warszawie, podczas inauguracji Święta Spółdzielczości Bankowej. Nagrodę wręczyła Prezes Zarządu KZBS Krystyna Majerczyk-Żabówka. 

Na co dzień, od pokoleń czyli od zawsze nasz Bank angażuje się  w życie lokalnych społeczności, na terenie których działa, wspiera szereg inicjatyw fundacji i stowarzyszeń, działalność ośrodków sportowych i kulturowych, organizacji społecznych, placówek oświatowych oraz  wielu innych . W 2018 roku było ponad 100 takich działań. Bank jest również inicjatorem szeregu różnych projektów - za chwilę bo już 14-15 września 2019 organizuje kolejny, V Charytatywny Rajd Rowerowy. Zebrane pieniądze  zostaną przeznaczone  na  leczenie 7-letniego Wiktora chorego na białaczkę. Serdecznie zapraszamy do wsparcia tej inicjatywy poprzez osobisty udział lub wpłatę na konto nr 39 8144 0005 9013 8144 0006 0119

Słowa podziękowania za otrzymaną nagrodę kieruję w imieniu własnym i wszystkich pracowników  Banku Spółdzielczego w Koronowie do kapituły organizatorów konkursu. Jesteśmy dumni, że nasza codzienna działalność społeczno-kulturalno-oświatowa została dostrzeżona i wyróżniona pierwszym miejscem w konkursie. Dziękuję przedstawicielom wszystkich organizacji, fundacji, stowarzyszeń i klubów, które z wielką determinacją podejmują działania, wykazują szereg inicjatyw, aby inni mogli czerpać radość z życia, a w szczególności wszystkich pomysłów, które koncentrują się na działaniach skierowanych do dzieci i młodzieży. Takie są banki spółdzielcze, tacy jesteśmy - zawsze otwarci  i gotowi do niesienia  pomocy poprzez sponsoring, wsparcia charytatywne, darowizny, udział osobisty itd. i tu po raz kolejny, przy okazji tej otrzymanej nagrody kieruję również podziękowania do przedstawicieli banków spółdzielczych, KZBS i innych organizacji z nami współpracujących, które tak licznie w sierpniu 2017 roku potwierdziły tę gotowość i odpowiedziały na nasz apel wsparcia gmin dotkniętych skutkami nawałnic."   

Prezes Zarządu Alicja Huczyńska

Polub naszą stronę!
news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?