Aktualność

Nagroda HIT Regionów 2019 trafia do naszego Banku!

26.06.2019

A A A

Nagroda HIT Regionów 2019 trafia do naszego Banku!

 

Bank Spółdzielczy w Koronowie otrzymał nagrodę i tytuł HIT 2019 w kategorii „Oferta Roku” za autorską ofertę bankową – EKO-KREDYT – kredyt na przedsięwzięcia proekologiczne.

 

Nagrodę w dniu 18 czerwca 2019 w pięknej scenerii na zamku w Gniewie odebrała Pani Prezes Alicja Huczyńska wraz z towarzyszącym jej Dyrektorem Oddziałów: Śliwice i Cekcyn Panem Waldemarem Romanowskim.

 

Wręczenie nagród zostało uwieńczone wyjątkowym  koncertem Pani Alicji Majewskiej przy akompaniamencie Włodzimierza Korcza, a fragment najnowszego przeboju „Żyć się chce”:

 

„Choć sprawy przyszłe wielkie, małe
Są wszystkie nie do przewidzenia
To jednak mamy coś na stałe
Radość i ból istnienia”

 

potwierdza, że tworzenie własnych inicjatyw związanych z ekologią przynosi ogromną radość i satysfakcję, tym razem wspartą otrzymaną nagrodą.

 

„Bank Spółdzielczy w Koronowie działając na tak pięknych terenach geograficznych jakimi są Bory Tucholskie i Krajna zawsze podejmował działania ekologiczne. Byliśmy jednym z pierwszych liderów w udzielaniu kredytów na kolektory słoneczne, a od 2016 roku wprowadziliśmy własny produkt Eko-Kredyt, który w pierwszym wydaniu był wsparciem dla projektów Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej realizowanych przez nasze samorządy lokalne jakimi jest wymiana azbestowych pokryć dachowych (eternit).

 

Dzisiaj przy pomocy tego produktu wspieramy kolejne przedsięwzięcia ekologiczne, jakimi są: wymiana azbestowych pokryć dachowych, zakup i instalacja przydomowych oczyszczalni ścieków, wymiana kotła grzewczego wraz z modernizacją instalacji centralnego ogrzewania,

zakup i montaż instalacji fotowoltaicznych (do 40 kW) oraz inne działania proekologiczne dla gospodarstw domowych, współfinansowane ze środków budżetowych.

 

Jesteśmy dumni z faktu, że produkt ten został dostrzeżony przez kapitułę województwa kujawsko-pomorskiego i pomorskiego, przedsięwzięcia Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów i Bank otrzymał tytuł HIT 2019 za autorską ofertę bankową – EKO-KREDYT – kredyt na przedsięwzięcia ekologiczne.”

 

Alicja Huczyńska
Prezes Zarządu
Banku Spółdzielczego w Koronowie

 

 

Więcej o EKO-KREDYCIE można przeczytać tutaj.

Polub naszą stronę!
news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?