Bank Spółdzielczy w Koronowie https://bskoronowo.com.pl Najnowsze aktualności w bskoronowo.com.pl Bank Spółdzielczy w Koronowie pl <![CDATA[WYZWANIE SPORTOWE SGB 2022 - WYNIKI]]> https://www.bskoronowo.com.pl/wyzwanie-sportowe-sgb-2022-wyniki,1119.html Fri, 01 Jul 2022 12:00:00 GMT 2022-07-01T12:00:00Z <![CDATA[KREDYT WAKACYJNY]]> https://www.bskoronowo.com.pl/k95wakacyjny,1116.html Mon, 20 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-20T12:00:00Z <![CDATA[250.000 złotych od SGB dla uchodźców z Ukrainy]]> https://www.bskoronowo.com.pl/25046000-zlotych-od-sgb-dla-uchodzcow-z-ukrainy,1115.html Wed, 22 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-22T12:00:00Z <![CDATA[Zebranie Przedstawicieli - relacja]]> https://www.bskoronowo.com.pl/zebranie-przedstawicieli-relacja,1114.html Tue, 07 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-07T12:00:00Z <![CDATA[Żniwa na Allegro z Generali Agro]]> https://www.bskoronowo.com.pl/zniwa-na-allegro-z-generali-agro,1113.html Tue, 14 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-14T12:00:00Z <![CDATA[Kwadrans z cyberbezpieczeństwem]]> https://www.bskoronowo.com.pl/kwadrans-z-cyberbezpieczenstwem,1112.html Mon, 13 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-13T12:00:00Z <![CDATA[Kwadrans z cyberbezpieczeństwem]]> https://www.bskoronowo.com.pl/kwadrans-z-cyberbezpieczenstwem,1111.html Mon, 06 Jun 2022 12:00:00 GMT 2022-06-06T12:00:00Z <![CDATA[ZMIANA NUMERÓW RACHUNKÓW BANKOWYCH dla płatności z tytułu składek na ubezpieczenie zdrowotne KRUS]]> https://www.bskoronowo.com.pl/zmiana-kont-w-krus,1110.html Mon, 23 May 2022 12:00:00 GMT 2022-05-23T12:00:00Z <![CDATA[Karta w Grze - konkurs VISA dla klientów!]]> https://www.bskoronowo.com.pl/karta-w-grze-konkurs-visa-dla-klientow33,1107.html Fri, 13 May 2022 12:00:00 GMT 2022-05-13T12:00:00Z <![CDATA[ZEBRANIE PRZEDSTAWICIELI]]> https://www.bskoronowo.com.pl/zebranie-przedstawicieli,1106.html Thu, 12 May 2022 12:00:00 GMT 2022-05-12T12:00:00Z