Koronawirus

Bankuj zdalnie!

17.03.2020

A A A

Informujemy, że na naszej stronie www znajduje się formularz, za pośrednictwem którego można skontaktować się z Bankiem i ograniczyć wizyty w placówkach do minimum.

Jak z niego skorzystać?

  • Wejdź na stronę www Banku i kliknij kafelek „Zamów produkt/usługę/kontakt w Banku” znajdujący się po prawej stronie kafelka do logowania lub kliknij link: https://www.bskoronowo.com.pl/otworz-rachunek,46.html#formularz
  • Wypełnij formularz podając swoje dane kontaktowe i wybierz produkt, którego sprawa dotyczy (rachunki bankowe, kredyty i pożyczki, karty bankowe, ubezpieczenia lub inne)
  • Wyraź zgodę na przetwarzanie swoich danych i kliknij „wyślij”.

Wypełniony w ten sposób formularz trafi do doradcy w najbliższej dla Ciebie placówce, który:

  • Skontaktuje się z Tobą
  • Jeśli będzie taka konieczność wskaże jaki wniosek powinieneś wypełnić (także pomoże Ci w tej czynności)
  • Umówi się z Tobą na wyznaczoną godzinę w celu przyjęcia wniosku i potwierdzenia Twojej tożsamości.

Kontaktując się w ten sposób z naszym Bankiem mówimy NIE koronawirusowi!

 

Zachęcamy również do korzystania z wniosków do samodzielnego wypełniania, znajdujących się na stronie Banku pod adresem: https://www.bskoronowo.com.pl/pliki-do-pobrania,415.html.

Polub naszą stronę!

Czytaj więcej

Szkolenie z subwencji w ramach Tarczy Finansowej Obsługujemy Tarczę Finansową dla przedsiębiorców Godziny otwarcia Oddziałów Bankuj zdalnie! Nowe funkcjonalności w bankowości internetowej Zamień kontakt osobisty na mailowy lub telefoniczny Zawieszenie spłaty rat kredytu bez wychodzenia z domu!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?