Aktualność

Płatności Xiaomi Pay już w naszym Banku!

19.10.2021

A A A

Banki Spółdzielcze SGB są jednymi z pierwszych w Polsce, które udostępniły usługę Xiaomi Pay – zbliżeniowe płatności mobilne z wykorzystaniem opaski Mi Smart Band 6 NFC, która kilka dni temu zadebiutowała na polskim rynku. Opaska Mi Smart Band 6 jest jednym z najtańszych tego typu urządzeń w kraju.

Już teraz nasi klienci posiadający kartę MasterCard oraz urządzenie Xiaomi mogą korzystać z tego rozwiązania. Płatności Xiaomi Pay to już piąty portfel cyfrowy dostępny w ofercie naszego Banku!

Płatność Xiaomi Pay jest dostępna dla użytkowników kart MasterCard. Jej instalacja jest bardzo prosta – w jednym ze sklepów z aplikacjami (App Store lub Google Play) należy pobrać aplikację MiFit lub Mi Wear na smartfon (z systemem Android od wersji 5.0 lub iOS od wersji 10.0), zainstalować ją, a następnie sparować z opaską. Po podaniu danych karty płatniczej i potwierdzeniu tej operacji przy pomocy SMS, można dokonywać transakcji płacąc opaską po zbliżeniu jej do terminala płatniczego.

Xiaomi Pay to kolejna w Bankach Spółdzielczych SGB forma płatności z użyciem portfeli cyfrowych: Google Pay, Apple Pay, Garmin Pay, Fitibit Pay i BLIK.

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?