Aktualność

Bezpieczne płatności internetowe

06.02.2019

A A A

Bezpieczne płatności internetowe dostępne w naszym Banku!

Co to jest PayByNet?

Płatności internetowe PayByNet to płatności polegające na automatycznym wypełnieniu formatki przelewu danymi do przelewu i przekazaniu informacji do sprzedawcy o dokonaniu płatności.

Realizacja płatności za pośrednictwem systemu PayByNet upraszcza proces płatności i eliminuje ryzyko popełniania  błędów, które mogą pojawić się podczas samodzielnego wprowadzania danych przez Klienta.

Jak bezpiecznie płacić przez Internet?
 

Aby zapłacić przez PayByNet, wystarczy wybrać w sklepie internetowym jako formę płatności "Paybynet", zalogować się do swojej bankowości internetowej i zaakceptować operację. Transakcja zostanie zrealizowana w kilka sekund. 

Z Paybynet zapłacisz bezpiecznie nie tylko w sklepach internetowych – możesz bezpiecznie wnosić opłaty administracyjne i skarbowe online.

 

Dlaczego warto korzystać?

  • Bezpieczeństwo – przelew wykonywany jest bezpośrednio z konta kupującego na konto sprzedawcy lub urzędu, bez zatrzymywania pieniędzy w instytucji pośredniczącej (widzisz na przelewie, komu przelewasz pieniądze),
  • Szybkość – informacja o płatności przez internet przekazywana jest natychmiast do sklepu, co przyspiesza realizację zamówienia (rozliczenie płatności gwarantuje KIR),
  • Wygoda – dane przelewu w systemie bankowości internetowej są wypełniane automatycznie, dzięki czemu nie pomylisz się przy ich wprowadzaniu.

 

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?