Aktualność

Bajkowa Bydgoszcz – w tym roku on-line!

05.06.2020

A A A

Z okazji Dnia Dziecka, jak co roku Uniwersytet Technologiczno – Przyrodniczy w Bydgoszczy przygotował VIII edycję  „BAJKOWEJ BYDGOSZCZY”, która już na stałe wpisała się w kalendarz imprez kulturalnych w Bydgoszczy.  Tegoroczna edycja w związku z ograniczeniami wynikającymi z pandemii COVID-19, odbędzie się dnia 7 czerwca o godzinie 12:00 w wersji online pod linkiem https://youtu.be/HeimtXtkyBY.

Będzie się sporo działo: wysłuchamy bajkowych melodii dla najmłodszych, młodych, starszych i najstarszych. Nie zabraknie wspólnego tańca -  Zumby Kids. Jedną z niespodzianek będzie przeniesienie wszystkich do Bajkowej Krainy, w której rządzą bańki mydlane w wykonaniu Inny Biliaievej finalistki w programie „Mam talent”.

Wśród zaproszonych gości będzie Wicemarszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego - Zbigniew Ostrowski, Prezydent Miasta Bydgoszczy - Rafał Bruski, Zastępca Prezydenta Miasta Bydgoszczy - Iwona Waszkiewicz oraz organizator wydarzenia Rektor Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy - prof. Tomasz Topoliński.  

 

Bądźcie z nami!

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu zarówno tych młodszych jak i starszych

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?