Aktualność

Za nami ciężki tydzień

20.03.2020

A A A

Szanowni Klienci,

Za nami ciężki tydzień… Rząd ogłosił stan zagrożenia epidemią koronawirusa, zostały pozamykane szkoły, utrudniony dostęp do wielu instytucji, sklepów, aptek, a także banków. Wszystko to dla naszego dobra i dbałości o bezpieczeństwo i zdrowie.

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koronowie powołał Zespół Zarządzania Kryzysowego składający się z wykwalifikowanych osób, które podjęły szereg działań mających na celu dobro naszych Klientów i Pracowników:

  • Możecie teraz Państwo wiele bankowych spraw załatwić za pośrednictwem telefonu czy maila,
  • Ograniczyliśmy ilość osób przebywających w jednym czasie w Oddziale,
  • Dbamy o to, aby zminimalizować ryzyko zarażenia korona wirusem, m. in. poprzez właściwe przestrzeganie zasad bezpieczeństwa takich jak bieżącą dezynfekcję bankomatów i stanowisk w naszych Oddziałach,
  • Zapewniliśmy sprawną obsługę w wyznaczonych godzinach.

O wszystkich działaniach informujemy Państwa na bieżąco dostępne kanały komunikacji w Banku:

 

Mamy świadomość, że część tych działań może utrudnić Państwu codzienne czynności bankowe, dziękujemy więc za wyrozumiałość i przestrzeganie wytyczonych przez nas zasad bezpieczeństwa.

Życzymy wytrwałości i zdrowia w tym trudnym dla nas czasie i w dalszym ciągu zachęcamy do kontaktu z nami za pośrednictwem naszej strony lub bezpośrednio na wskazane przez nas numery i maile kontaktowe.

 

Zarząd Banku Spółdzielczego w Koronowie
Koronowo, 20.03.2020 r.

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?