Aktualność

Wielka Loteria Lokat

A A A

Wielka Loteria Lokat – wygraj 100 000 zł!

Każdy z nas ma inne marzenia, plany, cele. Banki Spółdzielcze SGB wspierają klientów w ich realizacji. Czy jest to podróż życia, wymarzony nowoczesny dom z pompą, czy pełen babcinej miłości ogród zabaw. Dlatego nie tylko dbamy o dobre lokaty, które pomagają osiągnąć wymarzony cel, ale też każdy, kto lokatę założy, ma teraz szansę wygrać 100 000 zł.

Dodatkowo w naszym banku do wygrania masz co najmniej 1 z nagród pieniężnych dodatkowych o wartości 2000 zł. Dobrze dbać o duże... i o te mniejsze marzenia!

Jak możesz wygrać 100 000 zł? To proste!

  • Załóż lokatę w Banku Spółdzielczym w Koronowie i przystąp do loterii,
  • Dotrzymaj terminu lokaty i czekaj na losowanie,
  • Sprawdź, czy jesteś wśród zwycięzców,
  • Szczegóły sprawdzisz w regulaminie loterii i na loterialokat.sgb.pl

Warunki Lokaty:

  • Lokata 3 miesięczna, oprocentowanie stałe 4,2% w skali roku,
  • Minimalna kwota lokaty 5 000 zł,
  • Możliwość założenia wielu lokat w placówkach Banku, bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej SGB Mobile,
  • Lokata nieodnawialna,
  • Promocja trwa od 02.10.2023 do 29.12.2023 r.

A Ty co zrobisz, jak wygrasz?

 

Organizatorem Loterii promocyjnej „Lokata SGB 2023” jest SGB-Bank S.A. z siedzibą w Poznaniu przy ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań. By do niej przystąpić, otwórz w Banku Spółdzielczym SGB objętym Loterią promocyjną lokatę 3-miesięczną określoną w Regulaminie Loterii Promocyjnej. Z udziału w Loterii promocyjnej wyłączone są lokaty otwarte w Oddziałach SGB-Banku S.A. Okres promocji, w którym możesz zawrzeć umowę lokaty, trwa od 2.10 do 29.12.2023 r. Szczegółowe informacje o Loterii promocyjnej, w tym warunki założenia lokaty, informacje o wysokości opłat i prowizji pobieranych od klienta w związku z korzystaniem z konta, warunki uczestnictwa, liczba, rodzaj i dostępność nagród oraz lista Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią promocyjną, znajdują się w Regulaminie Loterii Promocyjnej – dostępnym na stronie internetowej www.loterialokat.sgb.pl oraz w placówkach Banków Spółdzielczych SGB objętych Loterią promocyjną. Spółdzielczą Grupę Bankową tworzą SGB-Bank S.A. i zrzeszone Banki Spółdzielcze SGB. Lista zrzeszonych banków spółdzielczych oraz więcej informacji na ich temat dostępne są na stronie www.sgb.pl.

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?