Aktualność

WAŻNE: Zmiana sposobu logowania

06.09.2019

A A A

Szanowni Klienci

Od 14 września 2019r nastąpi zmiana sposobu logowania do bankowości elektronicznej w Banku Spółdzielczym w Koronowie!

Powyższa zmiana związana jest z wejściem w życie unijnej dyrektywy PSD2 wprowadzającej obowiązek stosowania silnego uwierzytelnienia (SCA), co oznacza weryfikację tożsamości w oparciu o użycie co najmniej dwóch elementów np. przy pomocy danych do logowania oraz kodu jednorazowego i dotyczy procesu autentykacji (logowania do bankowości) oraz autoryzacji (podpisu złożonej operacji).

Zmiany powyższe spowodują zwiększenie bezpieczeństwa Państwa środków.
 

Pomocne informacje dostępne są pod linkiem: Instrukcja SCA dla Klienta Indywidualnego: https://www.bskoronowo.com.pl/web/uploaded_images/files/1568633690/LogowanieKlientIndywidualny.pdf

Pomocne informacje dostępne są pod linkiem: Instrukcja SCA dla Klienta Korporacyjnego: https://www.bskoronowo.com.pl/web/uploaded_images/files/1568033561/LogowanieKlientKorporacyjny.pdf

 

Po wejściu w życie dyrektywy PSD2 nie trzeba podejmować żadnych dodatkowych czynności za wyjątkiem stosowania się do wskazówek wyświetlonych na ekranie logowania.

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub wsparcia w zakresie korzystania z bankowości elektronicznej prosimy o kontakt telefoniczny pod numerami tel. +48 52 382 05 65 lub +48 52 382 05 61.

 

Dodatkowo zachęcamy do bezpłatnego sprawdzania salda swojego rachunku za pomocą aplikacji mobilnej PortfelSGB oraz wymiany środka autoryzacji na token mobilny.

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?