Aktualność

Stawiamy na rozwój młodych siatkarzy!

16.05.2019

A A A

Madison James

Sukces nigdy nie jest efektem „słomianego zapału" — tu trzeba przejść przez prawdziwy ogień.

O tym dobrze już wiedzą młode siatkarki i siatkarze z naszego regionu, którzy otrzymali akty powołania do reprezentacji województwa na XXV Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży "Świętokrzyskie 2019".

Podczas specjalnej uroczystości zorganizowanej przez Kujawsko Pomorski Związek Piłki Siatkowej, w której miałam przyjemność uczestniczyć, dokumenty wręczali: wicemarszałek Zbigniew Ostrowski, prezes Związku Ryszard Ciężki i byli reprezentanci naszego kraju: Agnieszka Malinowska i Wojciech Jurkiewicz.

Tylko determinacja tych młodych ludzi wspierana ogromnym wysiłkiem wychowawczym trenerów oraz działaczy klubów sportowych czy innych organizacji zrzeszających młodzież daje szansę rozwoju nowych pokoleń, z których możemy być dumni. Oczywiście to wszystko dzieje się przy niekwestionowanym wsparciu rodziców i najbliższych, ale też przyjaciół jakimi są sponsorzy. Jako Bank wspieramy wiele inicjatyw skierowanych dla ludzi młodych, bo taka nam przyświeca idea od pokoleń - prowadzić działalność społeczno-wychowawczo-edukacyjną, ale ta pomoc nigdy nie jest w stanie zaspokoić czasami nawet podstawowych potrzeb organizacji.

Od lat obserwuję determinację Zarządu Kujawsko-Pomorskiego Związku Piłki Siatkowej w pozyskiwaniu środków na działania związane z rozwojem młodych pokoleń i osiągania przez nich sukcesów nie tylko sportowych.

Jeśli Państwo macie możliwości niesienia pomocy tej organizacji to bardzo proszę o wsparcia finansowe na rachunek KPZPS w BS Koronowo 07 8144 0005 2001 0011 9933 0001. Liczy się każda przekazana złotówka.

Już dziękuję Państwu w imieniu młodzieży, a powołanym zawodnikom życzę wygranej i radości z odniesionych sukcesów.

Prezes Zarządu

Alicja Huczyńska

Polub naszą stronę!
news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?