Aktualność

Relacja ze Święta Spółdzielczości Bankowej

05.07.2019

A A A

Bank Spółdzielczy w Koronowie w ramach Święta Spółdzielczości Bankowej i akcji „Świętujemy pomagając”, zorganizował przed trzema swoimi placówkami – w Brusach, Bydgoszczy i Koronowie mobilny pobór krwi. Akcja cieszyła się sporym powodzeniem – krew oddało ponad 60 osób, z czego aż 34 osoby w Koronowie czyli blisko 30 litrów. Chętnych do pomocy było znacznie więcej, jednak nie każdy ostatecznie mógł być dawcą. Jest cała lista przeciwskazań – czasami wystarczyły tylko wakacje spędzone poza granicami Polski.

Oto kilka wypowiedzi uczestników naszej akcji:

„Dzisiaj krew oddałem po raz 2 w życiu – podoba mi się, że krwiobusy przyjeżdżają do takich miejsc jak Koronowo, gdzie nie ma na co dzień możliwości oddania krwi. Akcja zorganizowana przez Bank bardzo mi się spodobała.”

Pan Andrzej

 

„Jestem stałym dawcą – oddałam już 12 litrów krwi. Świętowanie przez pomaganie to super akcja – oby odbywała się częściej.”

Pani Anna

 

„Zawsze jestem zadowolona z takich akcji – oddaję krew 4 razy w roku – kobiety niestety częściej nie mogą. Gdybym mogła – oddawałabym częściej, bo krwi zawsze jest za mało. Jest to fajna akcja, bo można pomóc innym.”

Pani Angelika

 

„Zawsze chciałam zostać dawcą krwi, a teraz, przy zorganizowanej przez nasz Bank akcji nadarzyła się okazja – oddałam krew i w takiej formie mam zamiar pomagać już regularnie  a co więcej wieczorem poszłam za ciosem i zgłosiłam się do DKMS - bo warto pomagać”

Pani Kasia – pracownik BS w Koronowie

 

Bardzo dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w naszą akcję.

 

Polub naszą stronę!
news news news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?