Aktualność

Relacja z obchodów Święta Spółdzielczości Bankowej

25.06.2018

A A A

W minionym tygodniu (18.06-22.06.2018r.) obchodziliśmy Święto Spółdzielczości Bankowej. W tych dniach odwiedziło nas wielu wspaniałych gości, dla których przygotowaliśmy mnóstwo niespodzianek, w tym słodki poczęstunek upieczony przez Członków Zarządu i Pracowników Banku.

Cały tydzień podzieliliśmy na 4 bloki tematyczne:

Podczas pierwszego dnia pod hasłem „Dzieci i młodzież w Banku” odwiedziło nas kilkaset dzieci z przedszkoli i szkół podstawowych. Wśród atrakcji przygotowanych dla nich było zwiedzanie Banku, zdjęcia na fotelu Prezesa i Dyrektorów Banku, malowanie buziek naszych Gości lub twarzy Pracowników Banku, a w Oddziale w Mroczy nawet rysowanie na ścianie. Dzieci zostawiły nam także pamiątki w postaci rysunków, na których zobrazowały jak widzą nasz Bank oraz Święto Spółdzielczości Bankowej. Czas dzieciom umilała nasza bankowa maskotka – Bankuś, z którym chętnie się fotografowały.

 

Drugi dzień obchodów poświęcony był młodzieży ze szkół średnich i gimnazjów, którzy oprócz kulis pracy w Banku dowiedzieli się jak rozpoznawać autentyczność pieniędzy. Zmierzyli się także w konkursach, w których musieli oszacować ile pieniędzy jest w słoiku lub wskazać na podstawie zdjęcia banknotu z jakiego kraju jest to waluta.

 

W trzecim dniu naszego święta gościliśmy tych, co aktywnie korzystają z bankowości internetowej i innych nowinek bankowych lub chcieliby zacząć, ale się boją lub nie wiedzą jak. Przygotowaliśmy dla nich kilka krótkich prelekcji na tematy jak bezpiecznie korzystać z e-bankowość, kart płatniczych i kredytowych, aplikacji mobilnej, a także z innych funkcji bankomatu (różnych niż wypłata).

 

Ostatni dzień poświęciliśmy seniorom, którzy licznie odwiedzili nasze placówki i z miłą chęcią zdobywali wiedzę na temat płatności bezgotówkowych, jak korzystać z konta internetowego, a nawet bankomatu. Seniorzy, którzy nas odwiedzili zarazili nas pozytywną energią, której niejeden z nas im zazdrości, a pokazy artystyczne sprawiły nam wiele radości.

 

Dziękujemy, że byliście w tych dniach z nami i zapraszamy już za rok!

 

Polub naszą stronę!
news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?