Aktualność

Pożyczki dla przedsiębiorców

15.01.2018

A A A

Przedsiębiorco !

Z wielką przyjemnością informujemy, że nasz Bank wraz z 3 innymi bankami spółdzielczymi  podpisał umowę z Kujawsko-Pomorskim Funduszem Rozwoju sp. z o.o. dotyczącą udzielania atrakcyjnych pożyczek dla przedsiębiorców segmentu MŚP.

Bank Spółdzielczy w Koronowie działania prowadzi w ramach zawiązanego  Konsorcjum pod nazwą „Pożyczki dla Przedsiębiorców”.

W skład Konsorcjum wchodzą: Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy, Bank Spółdzielczy w Koronowie, Bank Spółdzielczy w Inowrocławiu oraz Bank Spółdzielczy w Toruniu. Liderem Konsorcjum "Pożyczki dla Przedsiębiorców" jest Kujawsko-Dobrzyński Bank Spółdzielczy.

Dzięki podpisanej umowie wymienione banki spółdzielcze udzielają bardzo atrakcyjnych pożyczek małym i średnim przedsiębiorcom prowadzącym działalność gospodarczą na terenie województwa kujawsko-pomorskiego. Podstawowym celem pożyczek jest rozwój przedsiębiorców sektora MSP z wykorzystaniem innowacji oraz wzrost ich konkurencyjności.

W akcie podpisania umowy ze strony Banku Spółdzielczego w Koronowie uczestniczył Pan Marek Musiał - Wiceprezes Zarządu. Szczegóły dotyczące uzyskania pożyczek można uzyskać we wszystkich placówkach Banku Spółdzielczego w Koronowie oraz na stronie internetowej Banku. Pula pożyczek jest ograniczona.

Polub naszą stronę!
news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?