Aktualność

Oferta pracy

06.02.2020

A A A

Bank Spółdzielczy w Koronowie

poszukuje do Oddziału w Mroczy  odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

Doradca Klienta

osoba ta będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientami Banku,
pozyskiwanie nowych Klientów oraz za prowadzenie obsługi kasowej w Oddziale w Mroczy

Główne zadania:

  • Określanie potrzeb Klientów;
  • Promowanie i sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych oraz usług Banku;
  • Obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami bezpieczeństwa;
  • Prowadzenie rozliczeń gotówkowych oraz gospodarki kasowej w Oddziale.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej:
    • wykształcenie wyższe lub średnie;
    • umiejętności:
      • identyfikacji potrzeb Klientów oraz skupienia się na ich zaspokojeniu;
      • budowania i rozwijania trwałych relacji z Klientami;
      • organizacji pracy własnej;
      • współpracy oraz działania pod presją czasu;
  • Komunikatywnej;
  • Uczciwej i rzetelnej;
  • Utożsamiającej się z celami i misją Banku;
  • Sprawnie posługującej się pakietem MS Office;
  • Pozytywnie nastawionej do życia i pracy;
  • Mile widziane posiadanie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Inne składniki wynagrodzenia zgodnie z Systemem Motywacyjnym;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego;
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych;
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą i możliwość wymiany doświadczeń;
  • Bezpłatny udział w specjalistycznych szkoleniach stanowiskowych (wewnętrznych i zewnętrznych).

Aplikacje w postaci CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja-Mrocza@bskoronowo.com.pl w temacie maila wpisując: OM - DORADCA.

Warunkiem bezwzględnym rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?