Aktualność

Oferta pracy

20.01.2020

A A A

Bank Spółdzielczy w Koronowie

poszukuje do Oddziału w Mroczy  odpowiedzialnej i kompetentnej osób do pracy na stanowiskach:

Analityków w Wydziale Kredytów

Główne zadania:

  • Weryfikacja dokumentacji kredytowej pod kątem kompletności, poprawności i wiarygodności;
  • Ocena ryzyka pojedynczej transakcji, w tym: analiza zdolności kredytowej, ocena adekwatności zabezpieczenia, ocena opłacalności przedsięwzięcia;
  • Przygotowywanie rekomendacji dotyczących podjęcia decyzji kredytowych, w tym klasyfikacji ekspozycji kredytowych do kategorii ryzyka, z odpowiednim do ryzyka poziomem rezerw celowych;
  • Udział w procesie udzielania kredytów hipotecznych w myśl ustawy o kredycie hipotecznym oraz nadzorze nad pośrednikami kredytu hipotecznego i agentami;
  • Opracowywanie ofert przetargowych.

Poszukujemy osoby:

  • Posiadającej:

- wykształcenie wyższe (preferowane: ekonomia,  bankowość lub administracja);

- rozwinięte zdolności interpersonalne;

- umiejętności:

* analityczne i wyciągania wniosków;

* organizacji i zarządzania czasem pracy;

* pracy w zespole i pod presją czasu;

  • Komunikatywnej;
  • Kreatywnej;
  • Samodzielnej;
  • Posługującej się pakietem MS Office na poziomie minimum średnio zaawansowanym;
  • Gotowej do samodzielnej i stałej nauki oraz otwartej na nowe doświadczenia i wyzwania.

Oferujemy:

  • Interesującą, pełną wyzwań pracę w renomowanej firmie;
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;
  • Inne składniki wynagrodzenia zgodnie z Systemem Motywacyjnym;
  • Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;
  • Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego;
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych;
  • Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą i możliwość wymiany doświadczeń;
  • Bezpłatny udział w specjalistycznych szkoleniach stanowiskowych (wewnętrznych i zewnętrznych).

Aplikacje w postaci CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja-WK@bskoronowo.com.pl w temacie maila wpisując: C/WK-specjalista.

Warunkiem bezwzględnym rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?