Aktualność

Oferta pracy

10.07.2019

A A A

Bank Spółdzielczy w Koronowie

poszukuje do Filii w Cekcynie odpowiedzialnej i kompetentnej osoby do pracy na stanowisku:

OPIEKUN KLIENTA

osoba ta będzie odpowiedzialna za opiekę nad Klientami Banku,

pozyskiwanie nowych Klientów oraz za prowadzenie obsługi kasowej w Filii,

Główne zadania:

• Określanie potrzeb Klientów;

• Promowanie i sprzedaż produktów depozytowych i kredytowych oraz usług Banku;

• Obsługa Klientów zgodnie z obowiązującymi standardami i wymaganiami bezpieczeństwa;

• Prowadzenie rozliczeń gotówkowych oraz gospodarki kasowej w Filii.

Poszukujemy osoby:

• Posiadającej wykształcenie wyższe lub średnie;

• Posiadającej umiejętności:

- identyfikacji potrzeb Klientów oraz skupienia się na ich zaspokojeniu;

- budowania i rozwijania trwałych relacji z Klientami;

- organizacji pracy własnej;

- współpracy oraz działania pod presją czasu;

• Uczciwej i rzetelnej;

• Utożsamiającej się z celami i misją Banku;

• Sprawnie posługującej się pakietem MS Office;

• Pozytywnie nastawionej do życia i pracy;

• Mile widziane posiadanie prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• Interesującą, pełną wyzwań, samodzielną pracę w renomowanej firmie;

• Stabilne warunki zatrudnienia;

• Wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia;

• Inne składniki wynagrodzenia zgodnie z Systemem Motywacyjnym;

• Świadczenia z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych;

• Możliwość przystąpienia do Pracowniczego Programu Emerytalnego;

• Możliwość zdobycia nowych doświadczeń zawodowych i rozwoju kwalifikacji oraz dostęp do nowoczesnych rozwiązań informatycznych;

• Współpracę z wysoko wykwalifikowaną kadrą i możliwość wymiany doświadczeń;

• Bezpłatny udział w specjalistycznych szkoleniach stanowiskowych (wewnętrznych i zewnętrznych).

Aplikacje w postaci CV prosimy przesyłać na adres rekrutacja-Cekcyn@bskoronowo.com.pl w temacie maila wpisując: FC - Opiekun.

Warunkiem bezwzględnym rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

 „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu w Koronowie na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji.”

Zgłoszenia przyjmujemy do 31.07.2019 r.

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?