Aktualność

My też zagramy dla dzieci!

10.01.2019

A A A

My też zagramy dla dzieci!

Już w najbliższą niedzielę, tj. 13 stycznia 2019 roku Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra w Koronowie, Bydgoszczy, Cekcynie oraz Śliwicach i właśnie tam nie zabraknie Banku Spółdzielczego w Koronowie!

Tegoroczne granie WOŚP odbywa się pod hasłem „Gramy dla dzieci małych i bez focha na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych”.
Celem 27. Finału WOŚP będzie zakup nowoczesnego sprzętu medycznego dla specjalistycznych szpitali dziecięcych.

Nasz Bank najprężniej działa w koronowskim sztabie. Jak co roku tak i w tym, podczas Finału WOŚP zorganizowanego w Koronowie pracownicy Banku liczyć będą pieniądze zebrane do puszek wolontariuszy.

Wsparcie Fundacji w liczeniu pieniędzy to jednak nie wszystko!

  • Na rzecz Fundacji przekażemy wsparcie finansowe.
  • Ofiarowaliśmy limitowany banknot z wizerunkiem papieża Jana Pawła II o wartości nominalnej 50 PLN, do licytacji którego zapraszamy podczas zabawy „Kto da więcej?”.
  • Zasponsorowaliśmy smakołyki, które zostaną przygotowane do skosztowania podczas trwania WOŚP przez Koła Gospodyń Wiejskich.

Co się będzie działo podczas koronowskiego Finału?

Koronowski Finał rozpocznie się o godzinie 12.00 rajdem rowerowym „Policz się z cukrzycą" – start spod Hali Widowiskowo-Sportowej.

Ponadto w programie: Moto-orkiestra, podczas której będzie można przejechać się rajdowymi samochodami, koncerty zespołów, przedstawienie grupy teatralnej PAPA-YA!, zabawa „Kto da więcej?", animacje Klauna Bobka oraz tradycyjne Światełko do Nieba.

 

Szczegóły na plakacie!

 

 

 

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?