Aktualność

Moje dokumenty SGB

01.04.2021

A A A

Szanowny Kliencie,

Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy usługę Moje Dokumenty SGB. Od teraz będziesz otrzymywać informacje i dokumenty bankowe w wersji elektronicznej. Dzięki temu masz pewność, że dotrą do Ciebie na czas, bez dodatkowej wizyty na poczcie. Usługa dostępna jest pod adresem: https://bskoronowo-mojedokumenty.sgb.pl, a dostęp do systemu uzyskasz samodzielnie online podczas pierwszego logowania.

Usługa Moje Dokumenty SGB to wygoda, bezpieczeństwo oraz ekologiczna alternatywa dla obecnie funkcjonującej wersji papierowej. Dzięki temu rozwiązaniu, Ty też możesz przyczynić się do ochrony środowiska naturalnego. Usługa Moje Dokumenty SGB pełni też funkcję tzw. trwałego nośnika danych. Gwarantuje niezmienność - możesz mieć pewność, że dokumenty wysłane przez Nasz Bank się nie zmieniły, a dostęp do nich masz z dowolnego miejsca i w dowolnym czasie.

Dzięki trwałemu nośnikowi zyskujemy:

  • uwiarygodnienie wykonanej transakcji;
  • nieograniczony dostęp do interesującego nas dokumentu;
  • szybkość komunikacji Bank – Klient np. poprzez e-mail, używając w tym przypadku poczty elektronicznej jako nośnika informacji dystrybuowanej z trwałego nośnika;
  • udostępnienie danego pliku w chmurze;
  • integralność zawartego dokumentu czyli jego nienaruszalność.

Jak uzyskać dostęp do usługi Moje Dokumenty SGB?

Abyśmy mogli przekazywać Tobie dokumenty z Banku na portal Moje dokumenty SGB potrzebna jest Twoja zgoda na otrzymywanie informacji drogą elektroniczną. Jeśli masz dostęp do bankowości internetowej, możesz ją wyrazić w części Zapytania i zmiany.

  • Naciśnij przycisk  „Złóż”,
  • Wybierz z rozwijanej listy „Sposoby powiadamiania o zmianach w regulacji”.
  • Wybierz, czy o zmianach chcesz być informowany droga mailową czy poprzez SMS.

Jeśli nie korzystasz z bankowości internetowej, zapraszamy do najbliższej placówki Naszego Banku.

Po wyrażeniu zgody, gdy Bank wyśle do Ciebie pierwszą wiadomość, wejdź na stronę https://bskoronowo-mojedokumenty.sgb.pl i wybierz opcję „Pierwsze logowanie” – samodzielnie ustawisz login i hasło dostępowe. Od teraz w dowolnym momencie będziesz mógł wrócić do otrzymanych wiadomości. O każdej nowej wiadomości od Banku będziesz powiadamiany mailem, lub jeśli wolisz SMS-em (wybór należy do Ciebie).

Jakie dokumenty możesz otrzymywać elektronicznie?

Będziesz otrzymywał elektronicznie dokumenty dotyczące Twoich produktów bankowych, takie jak informacje o zmianach regulaminów i taryfy prowizji i opłat, czy informacje o zmianie wysokości oprocentowania.

Zachęcamy do korzystania z nowego rozwiązania!”

               

 

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?