Aktualność

Logowanie do bankowości internetowej

08.08.2018

A A A

Szanowni Państwo

Zgodnie z wcześniejszą informacją w dniu 6 sierpnia 2018 r. nastąpiła migracja wszystkich zdefiniowanych przez Państwa danych ze starej bankowości (odbiorcy, szablony, historia) do nowej bankowości CBP.

Od 7 sierpnia 2018r. korzystanie z bankowości internetowej naszego Banku możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem nowej bankowości CBP, która dostępna jest po kliknięciu kafelków „LOGOWANIE” oraz „KLIENT INDYWIDUALNY”.

Opis funkcjonalności poszczególnych modułów nowej aplikacji znajdą Państwo w dziale „pliki do pobrania – bankowość internetowa”, a filmiki instruktażowe do nowej bankowości, które w przystępny sposób przybliżają wszystkie zagadnienia związane z korzystaniem z  niej, znajdują się na stronie http://kontojakchcesz.asseco.com/.

Jeśli korzystacie Państwo z naszej bankowości za pomocą opcji „Ulubione” w przeglądarce internetowej prosimy o zaktualizowanie adresu strony naszej bankowości internetowej.

W przypadku napotkania na jakiekolwiek trudności czy wątpliwości prosimy o ich bieżące zgłaszanie. Nasi pracownicy w Oddziałach i Filiach są do dyspozycji i z przyjemnością Państwu pomogą.

Polub naszą stronę!
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?