Aktualność

Już otwarte! Nowa placówka w Cekcynie!

03.11.2020

A A A

03 listopada 2020 r. miało miejsce uroczyste otwarcie nowej placówki Banku Spółdzielczego w Koronowie Oddziału w Cekcynie. Ze względu na panującą pandemię COVID-19 odbyło się ono w ograniczonym składzie osobowym i przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

W uroczystości przecięcia wstęgi oprócz pracowników i Dyrektora Oddziału Waldemara Romanowskiego wzięli udział przedstawiciele Rady Nadzorczej Stanisław Ormiński - Przewodniczący Rady i Herbert Ważny – Członek Rady reprezentujący Oddział w Cekcynie, przedstawicielki Zarządu Banku – Alicja Huczyńska – Prezes i Edyta Syrewicz – Wiceprezes, która nadzorowała budowę tej placówki. Podczas otwarcia Oddziału nie mogło zabraknąć Wójta Jacka Brygmana, który wspierał nasz Bank w realizacji inwestycji poprzez udostępnienie placówki tymczasowej.

Nowo otwarta placówka została zbudowana w miejscu dawnej siedziby, przy ul. Leśnej 2. Stary budynek został zastąpiony nowoczesnym, funkcjonalnym i w pełni dostosowanym dla osób z dysfunkcjami ruchowymi. Placówka wyposażona jest w bankomat z funkcją wpłatomatu, dzięki któremu nie trzeba już stać w kolejce aby wpłacać i wypłacać pieniądze.

Już o godzinie 8.00 pojawili się pierwsi Klienci, którzy otrzymali z okazji otwarcia naszej nowej placówki w Cekcynie pamiątkowe gadżety. Każdy z nich otrzymał też słodki poczęstunek – tort z wizerunkiem nowego Oddziału.

„Cieszę się z otwarcia tego Oddziału – jest piękny i jest po drodze” – stwierdziła jedna z Klientek.

Miłym akcentem uroczystości było pojawienie się emerytowanego pracownika Oddziału w Cekcynie – pani Tereni Wojnerowicz, która z wielką radością wspominała pracę w naszym Banku i była pełna podziwu dla nowej placówki.

Z okazji otwarcia nowego budynku Oddziału w Cekcynie przygotowaliśmy dla Klientów i przyszłych Klientów naszego Banku szereg niespodzianek!

Kredyty w atrakcyjnych cenach!

Do 06 listopada 2020 kredyt za 0 zł prowizji:

  • Kredyt gotówkowy „Kredyt na lata”
  • Kredyt w ROR
  • Kredyty obrotowe „Agro Kredyt” i „Biznes Kredyt

Od 09 do 30 listopada 50% prowizji standardowej!

Rachunek za 0 zł

Skorzystaj z oferty rachunku – zwolnimy Cię z opłat za jego prowadzenie przez 12 miesięcy. Promocja dla osób fizycznych i osób prowadzących działalność gospodarczą. Okres promocji do 31.12.2020 r.

Zostań Członkiem Banku Spółdzielczego w Koronowie i odbierz atrakcyjny gadżet!

Klienci, którzy w terminie do 31.12.2020 wykupią udział członkowski otrzymają:

  • Pierwszych 5 Klientów: zegarek z możliwością płatności mobilnych
  • Kolejnych 2 Klientów: zegarek marki APART (AM PM)
  • Kolejnych 2 Klientów: biżuteria APART
  • Ostatni Klient: torba na ubrania.

Zapraszamy do odwiedzania nowej placówki i korzystania z jej usług.

Polub naszą stronę!
news news news news news news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?