Aktualność

BLIK i Google Pay już wkrótce w naszej ofercie!

02.08.2019

A A A

BLIK i Google Pay już wkrótce w naszej ofercie!

Już w sierpniu w ofercie Banku Spółdzielczego w Koronowie znajdą się płatności mobilne BLIK i Google Pay! To pierwsze z całej serii zaplanowanych wdrożeń pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

BLIK błyskawicznie stał się jedną z najbardziej popularnych metod dokonywania płatności w Internecie – wystarczy wpisać kod BLIK, a potem zatwierdzić go na telefonie. BLIK pozwala również na dokonywanie wypłat gotówki w bankomatach opatrzonych jego logo.

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci naszego Banku będą mogli płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty. Google Pay to prosty komfortowy i bezpieczny sposób płatności w sklepach i Internecie: nie trzeba już nosić przy sobie gotówki ani karty.

Dostępna jest już aktualizacja aplikacji mobilnej Portfel SGB, w której m. in. dodana została obsługa BLIK. O jej uaktywnieniu poinformujemy Państwa w kolejnym komunikacie.

Zachęcamy do śledzenia naszej strony, na której na bieżąco informować będziemy o szczegółach dotyczących BLIKA, Google Pay oraz innych nowościach w ofercie.

 

 

Polub naszą stronę!
news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?