Aktualność

Bajkowa Bydgoszcz już za nami!

04.06.2019

A A A

2 czerwca 2019 Bank Spółdzielczy w Koronowie II Oddział w Bydgoszczy  uczestniczył w 7 edycji „Bajkowej Bydgoszczy” na Wyspie Młyńskiej.

Po raz kolejny Bank był jednym  z głównych sponsorów imprezy organizowanej z okazji Dnia Dziecka.

Tego dnia można było poczuć się jak w Bajce ,ulicami Bydgoszczy przeszła wesoła parada, w której brały udział całe rodziny przebrane w postacie z bajek.

Stanowisko Naszego Banku cieszyło się niesamowitą popularnością - słodycze, balony, odblaskowe opaski na rękę to tylko część atrakcji albowiem dzieci mogły wybrać sobie wymarzony tatuaż. Nasz „BANKUŚ”- bankomat maskotka, z opinii uczestników tej bajkowej imprezy jedna z największych atrakcji dla dzieci wypłacał cukierki i inne upominki. W ten sposób połączyliśmy zabawę z edukacją dzieci w ich pierwszym kontakcie z bankowością. Radością dla pracowników Banku Spółdzielczego w Koronowie był fakt rozpoznawania  przez maluszków logo Naszego polskiego Banku.

Dużo pozytywnych  emocji dostarczyło głosowanie na najlepiej przebraną rodzinę , mnóstwo nagród trafiło do szczęśliwych rodzin.

W tym roku Prezes Banku Spółdzielczego w Koronowie Pani Alicja Huczyńska uhonorowała wspaniałymi nagrodami rzeczowymi „Detektywa Pikachu” wraz z „rodziną”.

Impreza trwała do późnych godzin wieczornych, muzyka i śpiew rozbrzmiewały ze sceny, a pracownicy Banku bardzo  zadowoleni  już myślą o kolejnej edycji tego super wydarzenia w przyszłym roku.

Polub naszą stronę!
news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?