Aktualność

Bajkowa Bydgoszcz

05.06.2018

A A A

3 czerwca 2018 r. Bank Spółdzielczy w Koronowie  po raz 6 uczestniczył i miał zaszczyt być jednym z głównych sponsorów „Bajkowej Bydgoszczy” na Wyspie Młyńskiej z okazji Dnia Dziecka.

Jak na bajkowy świat przystało tego dnia ulicami Bydgoszczy przeszła wesoła parada, w której brały udział całe rodziny przebrane w postacie z bajek, w tym również Nasza Rodzina Bankowa reprezentowana przez Zarząd Banku oraz pracowników II Oddziału w Bydgoszczy.

Panowała wyjątkowo gorąca atmosfera, na twarzach dzieci widniała radość, uśmiech i zadowolenie dodatkowo oświetlana gorącymi promieniami słońca. „Bajkowa Bydgoszcz” to święto wszystkich dzieci bez względu na wiek. Atmosferę umilały występy dzieci i dorosłych między innymi pokazy tańca i konkursy.

Wyjątkowym powodzeniem cieszyło się stanowisko Naszego Banku. Odwiedzające dzieci otrzymywały balony, długopisy, opaski na rękę i otaczane były opieką naszych pracowników.  Ale największym hitem tego dnia był BANKUŚ  BS KORONOWO, czyli chodzący bankomat, który zamiast pieniędzy wydawał dzieciom cukierki.

W dniu tym pracownicy naszego Banku kontynuowali zbiórkę pieniędzy dla  Stasia i Bartka – chłopców z Kamienia Krajeńskiego i Mroczy cierpiących na rdzeniowy zanik mięśni, dla których wspólnie jechaliśmy 12 i 13 maja w IV Charytatywnym Rajdzie Rowerowym Banku Spółdzielczego w Koronowie. Zbiórka pieniędzy trwać będzie do 15.06.2018r. Dotychczas łącznie zebrano już 10.401,52 zł.

W TYM DNIU BYDGOSZCZ WYGLĄDAŁA NICZYM ZACZAROWANA KRAINA !

 

Polub naszą stronę!
news news news news news news news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?