Aktualność

Zapraszamy na Kayakmanię!

08.09.2017

A A A

Jesteś miłośnikiem sportów wodnych i przyrody? Chcesz zostać kajakarzem  jak nasz podróżnik ALEKSANDER DOBA??? Musisz koniecznie wraz z przyjaciółmi i Rodziną w dniu 16 września 2017 roku odwiedzić okolice Zalewu Koronowskiego i przyjechać do Pieczysk koło Koronowa na organizowany po raz pierwszy „Międzynarodowy Dzień Kajakarza - KAYAKMANIA 2017” .

KAYAKMANIA 2017 to nie tylko zawody kajakarskie, to także pokazy związane z tym sportem, wyścig smoczych łodzi,  giełda sprzętu, plac zabaw dla dzieci i wiele innych atrakcji.  Zawody zakończy występ na plaży gwiazdy wieczoru Mateusza Ziółko – zwycięzcy The Voice of Poland.

Mając w pamięci nawałnicę, która przeszła przez nasz region, tegoroczna KAYAKMANIA będzie miała charakter charytatywny. Odpowiadając na apel Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Koronowie – Alicji Huczyńskiej, organizator przedsięwzięcia – Stowarzyszenie Kajakowe Binduga zorganizuje w tym dniu w godzinach od 9 do 21 kwestę i licytację  na rzecz poszkodowanych, którzy w przeciągu zaledwie 20 minut stracili dach nad głową, dorobek całego życia i poczucie bezpieczeństwa.

Kajak turystyczny, wiosła, dwie statuetki Sebastiana Tymeckiego - kilkukrotnego Mistrza Polski w kajakarstwie, 50 zł banknot z Papieżem Janem Pawłem II, koszulki z logo KAYAKMANII, polary z logo Banku oraz inne przedmioty  przekazane przez sponsorów i ludzi dobrej woli będzie można nabyć podczas zorganizowanej licytacji.

Przedmioty przekazane na licytację można oglądać na stronie  www.kayakmnania.pl. Ponadto cały czas istnieje możliwość przekazywania przedmiotów na licytację – zgłoszenia należy dokonywać do 15 września 2017 pod adresem e-mail: lukasz.glinski@leshigiena.pl.

Wszystkich chętnych do udzielenia pomocy poszkodowanym w nawałnicy informujemy , że można  dokonywać wpłat na utworzone w Banku Spółdzielczym w Koronowie konto 51 8144 0005 2001 0000 0521 0030 z dopiskiem: „HURAGAN”.

 

Zapraszamy wszystkich sympatyków sportów wodnych oraz ludzi dobrej woli!

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?
 
Zapisz się do naszego Newslettera!