Aktualność

Konkurs "Oszczędzam na 5"

14.04.2017

A A A

18 kwietnia br. rusza mini konkurs w ramach programu SKO w SGB. Tradycyjnie mini konkursy

odbywają się za pośrednictwem platformy internetowej www.skowsgb.pl.

 

Nadchodząca edycja będzie polegać na stworzeniu przez uczniów Pracy konkursowej polegającej na robieniu przez dzieci zdjęć pokazujących ich podczas oszczędzania oraz dodawaniu krótkiego opisu do przesyłanych Prac konkursowych.

Jedna szkoła może zgłosić nieograniczoną liczbę Prac konkursowych, jednak należy pamiętać, że szkoła może wygrać tylko jedną nagrodę.

Komisja konkursowa wybierze trzech zwycięzców, którzy otrzymają

- dla szkoły: aparat cyfrowy,

- dla twórców Prac konkursowych – piłki nożne,

- dla opiekuna SKO – walizka Wittchen.

Przyznana zostanie również nagroda specjalna za Pracę konkursową, która zdobędzie najwięcej głosów internautów – upominki-niespodzianki dla twórców Prac konkursowych.

 

Najważniejsze informacje o konkursie i terminy:

 1. 18 kwietnia 2017 roku rusza konkurs;
 2. Do 25 kwietnia 2017 roku Opiekun SKO wysyła pełnomocnictwo, które stanowi załącznik do regulaminu za pomocą formularza znajdującego się w strefie Opiekuna oraz przesyła oryginał do siedziby Organizatora pocztą tradycyjną na adres: Departament Produktów Bankowych i Procedur, Zespół Marketingu Produktów, SGB-Bank S.A., ul. Szarych Szeregów 23a, 60-462 Poznań (pod uwagę brana jest data nadania korespondencji).
  Ważne: Opiekunowie SKO, których pełnomocnictwem Organizator już dysponuje z poprzedniego konkursu – nie muszą przesyłać pełnomocnictwa ponownie.
  Aby zgłosić Pracę konkursową, Opiekun SKO będzie musiał złożyć oświadczenia i zgody, o których mowa w regulaminie – w tej edycji odbędzie się to za pośrednictwem formularza na stronie konkursowej, który wyświetli się podczas przekazywania Pracy konkursowej.
 3. Do 25 kwietnia 2016 roku – Opiekun SKO przekazuje Pracę konkursową za pośrednictwem konta konkursowego na stronie www.skowsgb.pl;
 4. Od 26 kwietnia do 27 kwietnia 2017 roku – Organizator weryfikuje zgłoszone Prace konkursowe oraz nadesłane pełnomocnictwa;
 5. Od 28 kwietnia do 9 maja 2017 roku – trwa głosowanie na Prace konkursowe zamieszczone na stronie www.skowsgb.pl;
 6. Do 9 maja 2017 roku – rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie wyników;
 7. Do 10 maja 2017 roku – wydanie nagród.

Regulamin znajduje sie tutaj

Polub naszą stronę!
news
Z jakich usług najczęściej korzystasz w naszym Banku?
 
Zapisz się do naszego Newslettera!